AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

Jako autorizovaný prodejce značky JURA v České republice s dlouholetými zkušenostmi nabízíme širokou škálu kávovarů v naší kamenné prodejně i eshopu. V naší prodejně naleznete široký výběr výběr vystavených modelů kávovarů značky JURA, které si můžete prohlédnout a vyzkoušet za přítomnosti našeho odborně vyškoleného personálu. Patříme mezi autorizované prodejce JURA, díky čemuž máme pouze originální zboží, které obsahuje české menu.

Nabízíme pouze oficiální distribuci JURA pro Českou republiku. Ke každému kávovaru přidáváme WELCOME PACK, který zahrnuje filtr Claris, čistící tablety, hadičku pro mléčné cesty (pokud kávovar podporuje mléčné funkce) a český návod k obsluze. Navíc registrujeme výrobní číslo každého kávovaru.

PODPORA NA PRODEJNĚ, TELEFONICKY I ONLINE

Poradíme s výběrem kávovaru a odpovíme na Vaše dotazy. Poradíme také s výběrem kvalitní zrnkové kávy. Vysvětlíme Vám chod kávovaru, jak ho nastavit a jak vyčistit. Pokud však nemáte možnost se zastavit v showroomu, můžete nám zavolat či napsat online na chatu(umístěno vpravo dole). Dle vašich potřeb poradíme s výběrem kávovaru a zašleme individuální nabídku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA MÍRU

Standardní záruka pro fyzické osoby činí 25 měsíců. V případě zájmu o prodloužení záruky lze sjednat individuální podmínky při objednávce.

KÁVOVARY PRO DOMÁCNOSTI I FIRMY

Nabízíme kávovary vhodné pro domácnosti s denním výkonem 15 - 20 káv i profesionální řešení pro firmy s kapacitou 80 - 100 káv za den. Pro Vaši firmu připravíme individuální nabídku, zajistíme instalaci a předvedeme obsluhu kávovaru.

PRONÁJEM KÁVOVARŮ

Kromě prodeje kávovarů nabízíme také možnost pronájmu kávovarů výhradně pro firmy. Připravíme pro Vás individuální nabídku s ohledem na Vaše požadavky a potřeby. Pronájem kávovaru je ideální řešení pro firmy, které si chtějí vyzkoušet kávovar před jeho koupí, potřebují flexibilní řešení pro krátkodobé akce či sezónní potřeby, nebo hledají efektivní způsob, jak poskytnout kvalitní kávu svým zaměstnancům a zákazníkům. Bezplatně Vám navrhneme nabídku pronájmu kávovaru, která bude zahrnovat všechny nezbytné služby, jako je instalace, údržba a podpora.

PŘÍSLUŠENSTVÍ JURA 

Veškeré příslušenství, včetně čistících tablet, máme vždy skladem a jsou originální. Pokud se ptáte, jak často je vhodné čistit kávovar JURA, doporučuje se provést čištění každých 200 cyklů přípravy kávy nebo alespoň jednou měsíčně. Pokud potřebujete pomoci s rozebráním kávovaru JURA, můžete nás kontaktovat telefonicky, online nebo napsat na chat, kde vám rádi poradíme s nastavením kávovaru a jakoukoliv jinou otázkou.

Záleží nám na tom, aby vaše kávovary JURA sloužily co nejdéle a bez problémů. Proto doporučujeme používat výhradně originální čisticí produkty JURA a dodržovat návod k použití, abyste maximalizovali účinnost čisticích cyklů a minimalizovali riziko poškození kávovaru. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy skvěle chutnat a vaše kávovary budou mít co nejdelší životnost.