AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

Jsme autorizovaný prodejce JURA pro ČR. Máme vlastní kamennou prodejnu i eshop. Na prodejně máme všechny aktuální modely k vidění a vyzkoušení. Kvalifikovaný personál Vám předvede kávovary v akci.

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE

Máme pouze oficiální distribuci JURA pro Českou republiku. Ke každému kávovaru dostanete originál WELCOME PACK, který obsahuje jeden filtr Claris, dva kusy čistících tablet, hadičku na mléčné cesty (pokud kávovar umí mléčné funkce) a návod k obsluze, který je v českém jazyce. U každého kávovaru registrujeme výrobní číslo.

PODPORA NA PRODEJNĚ, TELEFONICKY I ONLINE

Poradíme s výběrem kávovaru a odpovíme na Vaše dotazy. Poradíme také s výběrem kvalitní zrnkové kávy. Vysvětlíme Vám chod kávovaru, jak ho nastavit a jak vyčistit. Pokud však nemáte možnost se zastavit v showroomu, můžete nám zavolat či napsat. Dle vašich potřeb poradíme s výběrem kávovaru a zašleme individuální nabídku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Záruka pro fyzickou osobu je 25 měsíců. Je možné si záruku prodloužit až na pět let. Prodloužená záruka se vztahuje pro fyzickou osobu, nelze tak uplatnit na IČ.

30 DNÍ NA VRÁCENÍ NOVÉHO ZBOŽÍ

Vybrali jste špatně? Nic se neděje, u nás můžete vrátit nové zboží během 30 dnů od nákupu

KÁVOVAR DO DOMÁCNOSTI I DO FIRMY

Naše kávovary jsou určeny do domácnosti, kde se vaří 15- 20 káv za den. JURA nabízí, ale i kávovary do firmy, které zvládnou 80 – 100 káv za den. Obsluha je velmi snadná, připravíme vám individuální nabídku přímo pro vaší firmu, kde kávovar nainstalujeme a předvedeme jeho obsluhu.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Nabízíme zvýhodněné nákupy či věrnostní bonusy pro naše zákazníky.

JAK FUNGUJE SERVIS

V případě reklamace stačí vyplnit na stránkách servisního centra JURA formulář a dále se již o nic nemusíte starat. Kurýr vyzvedne kávovar a o stavu reklamace Vás budou informovat. Až bude vše hotové, kurýr Vám přiveze zpět kávovar. To vše je zdarma v rámci záruky, pokud jste používali kávovar dle návodu k obsluze.

DOSTUPNOST VÝROBKŮ

Kávovary, příslušenství a kávu máme běžně skladem. V případě, že by zboží bylo momentálně nedostupné, kontaktujte nás a budeme Vás informovat o jeho naskladnění.

NAŠE ZKUŠENOSTI
Existujememe na trhu 24 let, víme, co funguje a rádi vám poradíme.

Vlastní showroom

Předvedeme vám, jak připravit dokonalé espresso.
Všechno modely máme k vidění.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Veškeré kávovary a zboží Jura vám doručíme rychle.

Při objednávce nad 3.000,-  máte dopravu zdarma.

Prodloužená záruka

Prodloužená záruka

Na veškeré přístroje poskytujeme nadstandardní záruku 36 měsíců za velmi výhodnou cenu.