AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

Jsme autorizovaný prodejce JURA pro ČR. Máme vlastní kamennou prodejnu i eshop. Na prodejně máme všechny aktuální modely k vidění a vyzkoušení. Kvalifikovaný personál Vám je předvede v akci.

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE

Máme pouze oficiální distribuci JURA pro Českou republiku. Ke každému kávovaru dostanete WELCOME PACK, který obsahuje jeden filtr Claris, dva kusy čistících tablet, hadičku na mléčné cesty (pokud kávovar podporuje mléčné funkce) a návod k obsluze v českém jazyce. U každého kávovaru registrujeme výrobní číslo.

PODPORA NA PRODEJNĚ, TELEFONICKY I ONLINE

Poradíme s výběrem kávovaru a odpovíme na Vaše dotazy. Poradíme také s výběrem kvalitní zrnkové kávy. Vysvětlíme Vám chod kávovaru, jak ho nastavit a jak vyčistit. Pokud však nemáte možnost se zastavit v showroomu, můžete nám zavolat či napsat. Dle vašich potřeb poradíme s výběrem kávovaru a zašleme individuální nabídku.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Záruka pro fyzickou osobu je 25 měsíců. V případě zájmu o prodlouženou záruku je možné ji sjednat individuálně při objednávce.

KÁVOVAR DO DOMÁCNOSTI I DO FIRMY

Naše kávovary jsou určeny do domácnosti, kde se vaří 15 - 20 káv za den. JURA nabízí i kávovary do firmy, které zvládnou 80 – 100 káv za den. Obsluha je velmi snadná, připravíme vám individuální nabídku přímo pro vaší firmu, kde kávovar nainstalujeme a předvedeme jeho obsluhu.

JAK FUNGUJE SERVIS

V případě reklamace stačí vyplnit na stránkách servisního centra JURA formulář. Kurýr vyzvedne kávovar a o stavu reklamace Vás budou informovat. Až bude vše hotové, kurýr přiveze zpět kávovar. To vše je zdarma v rámci záruky, pokud jste používali kávovar dle návodu k obsluze.

DOSTUPNOST VÝROBKŮ

Kávovary, příslušenství a kávu máme běžně skladem. V případě, že by zboží bylo momentálně nedostupné, kontaktujte nás a budeme Vás informovat o jeho naskladnění.

NAŠE ZKUŠENOSTI

Využijte našich dlouhodobých zkušeností s prodejem kávovarů. Poradíme s výběrem a vždy doporučíme jen to, co bychom si sami pořídili domů. Před prodejem se od nás dozvíte, jak o kávovar pečovat a na co si dát pozor.