Máte problémy s naším produktem? Nevyhovuje vám dárek, který jste si vybrali? Nebo jste si jednoduše změnili názor? Nechte si ho vrátit! Vracení zboží je možné do 30 dnů od jeho převzetí, avšak musíte splnit několik podmínek:

  • Vracené zboží nesmí být poškozené.
  • Vracené zboží musí být kompletní včetně příslušenství, návodu a případných dárků.
  • Vracené zboží musí být v původním obalu.

Jak na to?

Pokud se rozhodnete vrátit zboží, kontaktujte nás e-mailem na info@ellexgk.cz a do zprávy vložte vyplněný formulář. Spolu se zbožím odešlete doklad o koupi na adresu: ellexgk, České Vrbné 2407, 370 11 České Budějovice. Zároveň nám prosím sdělte číslo vašeho bankovního účtu, na který vám zašleme peníze za vrácené zboží.

Po doručení zboží a jeho kontrole vám obratem (nejpozději do 14 dnů) zašleme peníze na váš bankovní účet. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, ale nemáte původní obal, může být prodávající oprávněn účtovat poplatek za nové zabalení zboží. Pokud bylo zboží použité, ale chcete ho vrátit, může být prodávající oprávněn účtovat poplatek za náklady na uvedení zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou být až stejně vysoké jako cena zboží samotného.

Upozorňujeme, že není možné vrátit zboží, které bylo upraveno na přání kupujícího nebo zboží, které bylo speciálně objednáno na přání kupujícího a nebylo skladem v době objednání. Dále se nevztahuje na zboží, které je spotřebovatelné a nelze ho vrátit do původního stavu před koupí.