Kávovar JURA GIGA X3 Aluminium (model EB) GASTRO

JURA GIGA X3 je výkonný kávovar s mnoha výhodami:

 • Výkonný keramický mlýnek s Automatic Grinder Adjustment (A.G.A.©) pro precizní mletí kávových zrn.
 • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) umožňuje přípravu 2 kávových specialit najednou, včetně mléčných.
 • Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) pro dokonalé propaření kávy, včetně espressa.
 • CLARIS Pro Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®) pro dokonalou filtraci vody bez potřeby odvápňování.
 • Rychlá příprava nápojů a velké kapacity na vodu, kávovou sedlinu a zrnkovou kávu.
 • Možnost vytváření přístupových kódů pro individuální obsluhu.
 • Snadná příprava různých nápojů stiskem jednoho tlačítka (OneTouch).
 • Nabídka 32 individuálních nápojů včetně kvalitního espressa, zeleného čaje a mléčných specialit.
 • Ideální pro oblasti s vysokou spotřebou, jako jsou kanceláře, snídaňové sály a konference.
Cena
135 990 Kč s DPH

Výrobce
Jura

Kód produktu
15397

Doporučený maximální denní výkon tohoto kávovaru je 150 šálků. Je vhodný pro různé oblasti použití, včetně cateringu, kávy na cestu, seminářů, snídaňových sálů a dalších. Nabízí široký výběr specialit, včetně ristretta, espressa, cappuccina a dalších.

Více

Obsah balení

 • Filtr CLARIS Pro Smart maxi/ CLARIS Pro Smart - 1ks
 • Tableta pro čištění kávových cest - 2ks
 • Nádoba na čištění mléčného systému
 • Čistič systému rozvodu mléka - 30g
 • Hadička mléčného systému, 2x spojka
 • Lakmusový papírek
 • Odměrka pro přípravu mleté kávy
 • Návod v češtině
 • Denní kapacita: 150 šálků kávy
 • Počet dostupných nápojů: 32
 • Kapacita vodní nádržky: 5 litrů
 • Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu: 1000 gramů

Flexibilita ve vyšší třídě

Kávovarem GIGA X3 společnost JURA působivě prokazuje švýcarské inovační schopnosti a profesionalitu do nejmenšího detailu. Kvalitou, funkčností a spolehlivostí přesvědčí všude tam, kde jsou kapacity do 150 šálků kávy na denním pořádku. Ve spojení s maximálním výkonem v každé oblasti je výsledkem technicky špičkový a plně automatický kávovar, který je ideálně uzpůsobený požadavkům velkých kanceláří, oblasti snídaní, seminářů a konferencí včetně samoobslužných zón.

Nejmodernější technologie pro dokonalé pochutnání

Kávovar GIGA X3 v sobě zahrnuje: Vysoce výkonný mlýnek s keramickými kameny poskytuje po mnoho let spolehlivě přesné a trvale stejnoměrné mletí. To zaručuje špičková inovace: A.G.A. (Automatic Grinder Adjustment) – elektronicky řízené, automatické dodatečné seřízení. Proces pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit a systém CLARIS Pro Smart v kombinaci se systémem Intelligent Water System (I.W.S.) zajišťuje dokonalou kvalitu vody pro čistou chuť.

Kávovar GIGA X3 je vybaven promyšleně navrženou výškově stavitelnou kombinovanou tryskou, která díky technologii jemné pěny umožňuje přípravu módních specialit s mlékem či mléčnou pěnou. Kávové speciality v rekordní době zaručuje funkce Speed. Nároky na doplňovací úkony se díky velkému zásobníku na zrnkovou kávu s objemem 1 kg a víku na ochranu aromatu omezují na minimum. Dále velká kapacita nádržky na vodu, odkapávací misky a nádoby na kávovou sedlinu zajišťuje maximální autonomii. Díky tomu se GIGA X3 výborně hodí také pro mobilní použití.

Zvýšený výkon při současné optimalizaci kvality – to je nový kávovar GIGA X3. Ovládání prostřednictvím výrazného barevného dotykového displeje velikosti 4,3" s vysokým rozlišením je navrženo jako zcela intuitivní. Jasně srozumitelné, moderní obrázky provedou i nezkušené uživatele. Odkapávací misku, která je vhodná do myčky, je možné jednou rukou vyjmout, vyprázdnit a znovu vsadit. Optimálně položené těžiště při tom zabraňuje rozlití vody. Jednoduché, čisté, rychlé, pohodlné – pětihvězdičková myšlenka prostupuje každým detailem.

Záruka hygieny s osvědčením TÜV

Stejně snadno, logicky a intuitivně jako ovládání probíhá i údržba kávovaru GIGA X3. Originální čisticí prostředky značky JURA i integrované programy proplachování a čištění zaručují hygienu s certifikací TÜV, a to jediným stisknutím tlačítka. Stejně promyšlené je čištění systému pro dávkování mléka. Spouští se plně automaticky a jediným dotykem displeje a zaručuje dokonalou čistotu při manipulaci s mlékem. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit masivní kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

 

Stejně individuální jako vaše požadavky

Jak samostatný automatický kávovar, tak i rozšířený vhodnými periferními zařízeními jako ohřívač šálků, účtovací systém atd., je kávovar GIGA X3 ideálním základem pro individuální kompletní řešení pro přípravu kávy v nejrůznějších oblastech použití. V případě potřeby snadno roste spolu s rostoucími požadavky.

Parametry
Denní počet porcí max 150
Kávové speciality Ristretto, 2 x Ristretto, Espresso, 2 x Espresso, Káva, 2 x Káva, Espresso doppio, Americano, 2x Americano, Lungo Barista, Caffè Barista, 2 x Caffè Barista, Káva speciál, 2 x Káva speciál, Bílá káva, 2 x Bílá káva, Horká voda na zelený čaj, Horká voda na černý čaj, Konvička kávy, Cortado
Počet nápojů 32
Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) ANO
Automatické přepnutí mléko/mléčná pěna ANO
Kompatibilní s J.O.E.® ANO
Sledování odkapového roštu ANO
Horká voda ANO
Pulsní extrakční proces (P.E.P.®) ANO
Kapacita spařovací jednotky 5 - 16g
Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.©) ANO
Modul Smart Connect je součástí balení ANO
Mlýnek Elektronicky nastavitelný keramický
Systém ohřevu s termoblokem ANO
Příprava mléčných nápojů ANO
Systém rozvodu mléka HP 3
Energy Save Mode (E.S.M.©) ANO
Barevný TFT displej Barevný displej
Příprava mleté kávy ANO
Objem vodní nádržky 5 l