Jura

Kávovar určený do domácnosti nebo menší kanceláře.
• Příprava dvou espresso káv současně
• Nová technologie P.E.P. zajistí espresso a ristretto špičkové kvality
• Volitelná síla kávy 6-15g až v osmi stupních rozsahu
• Velmi snadná intuitivní obsluha, plně české menu
• Technologie FineFoam pro sametově jemnou mléčnou mikropěnu
• Matný černo- stříbrný povrch – snadná údržba
• Možnost propojení se Smart Connectorem Více

Výrobce: Jura Kód produktu: 15326

24 990 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Řada kávovarů IMPRESSA E od společnosti JURA přináší v každém ohledu dosud nepoznané potěšení z kávy. Proces přípravy espressa byl 100% zdokonalen. Impulzní extrakční proces (Pulse Extraction Process – P.E.P.®) je jediný proces svého druhu na světě. Optimalizuje dobu extrakce a je zárukou nejlepšího aroma i v případě krátkých kávových specialit.
CLARIS Smart poskytuje vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Použití filtru nikdy nebylo snazší, protože funkce inteligentního vodního systému (I.W.S.®) automaticky detekuje přítomnost filtru.

Světová novinka P.E.P.® pro espresso vynikající kvality jako od baristy

Tajemství výjimečné kávy spočívá v její přípravě. JURA má 100% zdokonalený proces přípravy espressa, díky němuž kávovar E6 dokáže připravovat kávové speciality podle profesionálních standardů baristů. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) vyvinutý společností JURA optimalizuje dobu extrakce. Během přípravy krátkého espressa dávkuje v krátkých intervalech horkou vodu, která pak protéká mletou kávou. Tento proces umožňuje plné rozvinutí všech chutí kávy. Prostřednictvím osmi různých úrovní intenzity si milovníci kávy mohou svůj nápoj uzpůsobit podle svého vkusu.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru

Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

JURA určuje nové standardy z hlediska velmi jednoduchého ovládání

Model E6 je ideální pro všechny, kteří svoji oblíbenou kávu mají rádi rychle připravenou. Tlačítka pro espresso, kávu, cappuccino a mléčnou pěnu jsou všechna umístěna na přední straně přístroje kvůli maximálnímu pohodlí. E6 dokonce dokáže připravit dvě espressa nebo kávy současně. Díky modernímu barevnému TFT displeji je ovládání přístroje dobře srozumitelné.

Perfektní hygiena

Údržba tohoto moderního automatického kávovaru je stejně jednoduchá jako příprava lákavých kávových specialit. Stiskem tlačítka lze spustit integrované programy proplachování a čištění, které se starají o dokonalou hygienu přístroje. Výpust na mléko, kterou lze vkládat do myčky na nádobí, může uživatel bleskově vyměnit. Absolutní hygiena a dokonalá mléčná pěna jsou vždy zaručeny.

Objednávka: JUR00299

Hodnocení: ★★★★☆

  • Kvalitní značkový kávovar s velice jednoduchou obsluhou a velmi snadným čištěním. Po předchozí zkušenosti s konkurencí se to nedá porovnat.

Jarmila

Objednávka: JUR00412

Hodnocení: ★★★★☆

  • Prodejce nám doporučil tento kávovar, dostali jsme záruku navíc, nakonec to bylo větší investice než jsme předpokládali, ale nakonec Juru a váš obchod doporučujeme dál.

Vašek R.

Objednávka: JUR00662

Hodnocení: ★★★★☆

  • S tímto kávovarem jsem velice spokojena. Nejenom že se snadno obsluhuje, ale také udržuje. Kávovar má elegantní design, takže nemusí být umístěn jenom v kuchyni. Tento kávovar má co nabídnout celé naší rodině od nás nejstarších po naše nejmladší ratolesti. Mile mě překvapilo, že umí připravit dvě kávy najednou, protože dokáže semlít velké množství kávy. Dětem zase moc chutná mléčná pěna. Líbí se mi, že si můžeme pomocí chytrého telefonu nebo tabletu nastavit kávu dle vlastní chuti. Tuto funkci oceňuje hlavně můj manžel a nejstarší syn. A tak se z nás pomalu stává spolek baristů. Také jsme si oblíbili ristretto. Koupi tohoto kávovaru opravdu nelituji. Káva z tohoto kávovaru chutná nejenom nám, ale i našim přátelům, kteří si k nám rádi zajdou na kafe.

Alena Marková

Objednávka: JUR00699

Hodnocení: ★★★★☆

  • Dobry den milovnici kavy. Pred mesicem jsem koupila na prodejne v CB tento kavovar, tak se s vami chci podelit o mou zkusenost. O personalu nebudu mluvit, kazdy kdo tam byl vi, ze je ochotny. Dulezitejsi je kavovar. U kavovaru si nemam na co stezovat. Mela jsem i konkurencni znacku a ne za male penize. Nikdy jsem vsak necitila pocit uspokojeni tak, jako s Jurou. Za Juru si od ted rada zaplatim i vetsi obnos, kdyz vim, ze budu nadmiru spokojena. Jednoznacne doporucuji a doufam, ze vam ma recenze pomuze v rozhodovani. S pozdravem Marie.

Marie A.

Objednávka: JUR01414

Hodnocení: ★★★★☆

  • S kávovarem Jura E6 Platinum jsem velice spokojen. Zakoupil jsem ho v obchodě Jura České Budějovice, kde jsem k němu dostal 100% výklad a ještě kávu, čistící tablety zdarma. Mohu zaručit perfektní kvalitu výrobku po všech stránkách a k němu i odpovídající cenu. Já si kávu dělám většinou s přitelkyní, takže je výborné, že mohu dělat dvě espressa najednou. Dále je velice snadné ovládání a krásný barevný vzhled displeje. Poté mohu doporučit výrobu mléčné pěny např. pro děti z vlastní zkušenosti.

J. Hus

Nápoje Espresso, 2 x Espresso, Káva, 2 x Káva, Cappuccino, Horká voda, Porce mléčné pěny
Počet výrobků 7
Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) ANO
Kompatibilní s J.O.E.® ANO
Sledování odkapového roštu ANO
Pulsní extrakční proces (P.E.P.®) ANO
Variabilní spařovací jednotka 5 - 16g
Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.©) ANO
Wireless ready ANO
Mlýnek Vícestupňové mlecí zařízení AromaG3
Vysoce výkonné čerpadlo, 15 barů ANO
Systém ohřevu s termoblokem ANO
Technologie jemné pěny JURA ANO
Systém rozvodu mléka HP 1
Stav údržby na displeji ANO
Integrované programy proplachů, čištění a odvápnění ANO
Integrovaný program vyplachování a čištění systému pro přípravu mléka ANO
JURA hygiene: TÜV-certified ANO
Filtrační patrony CLARIS Claris Smart
Energy Save Mode (E.S.M.©) ANO
Přepínač Zero-Energy či síťový spínač ANO
Programovatelné a individuálně nastavitelné množství vody na přípravu kávy ANO
Programovatelná a individuálně nastavitelná intenzita kávy (Stupně) 8
Naprogramovatelná teplota horké vody (Stupně) 2, 3
Naprogramovatelná teplota spaření (Stupně) 2, 3
Programovatelné zapnutí / vypnutí ANO
Barevný TFT displej Barevný displej
Výškově stavitelná kávová výpust 65 - 111 mm
Objem vodní nádržky 1,9l
Objem zasobníku na zrnkovou kávu 280g
Zásobník zbytků (puků) 16
Délka kabelu 1,1m
Napětí 230 V ~ / 1450W
Proudová zatížitelnost 10 amp
Spotřeba v režimu stand-by 0 watt
Hmotnost 9,8 kg
Šířka 28 cm
Výška 34,6 cm
Hloubka 44,5 cm

Vlastní showroom

Předvedeme vám, jak připravit dokonalé espresso.
Všechno modely máme k vidění.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Veškeré kávovary a zboží Jura vám doručíme rychle.

Při objednávce nad 3.000,-  máte dopravu zdarma.

Prodloužená záruka

Prodloužená záruka

Na veškeré přístroje poskytujeme nadstandardní záruku 36 měsíců za velmi výhodnou cenu.