Jura

Základní kávovar JURA, který vaří černou kávu.
• kávovar, který je určen pro espresso, kávu, ristretto
• nová technologie P.E.P. zajistí espresso a ristretto špičkové kvality
• snadné ovládání
• rychlý a tichý AromaG3 mlýnek
• kompaktní tvar, snadné ovládání Více

Výrobce: Jura Kód produktu: 15133

16 990 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Kompaktní elegance pro kávové gurmány

Ostré, čisté, redukované tvary, elegance, kompaktní design a jasné zaměření na jedinečný výsledek kávy jsou aspekty, které nový kávovar A1 vyzdvihují. Tento úzký jednošálkový kávovar nabízí vše, po čem srdce kávového gurmána touží. Připraví kávu takové kvality, které by byl jinak schopný dosáhnout pouze profesionální barista, a díky vysoce inovativnímu Impluznímu extrakčnímu procesu (P.E.P.®) také připraví ristretto a espresso na stejné úrovni.

Nejnovější inovace: P.E.P.® pro espresso a ristretto vynikající kvality jako od baristy

JURA zdokonalila celý proces přípravy pro krátké kávové speciality. To je důvod, proč A1 tyto nápoje připraví na vysoké úrovni, kterou byste očekávali v kavárně. Víceúrovňový mlýnek AromaG3 zajišťuje optimální pomletí kávy. Čerstvá kávová zrna vždy pomele rychle, ale zároveň šetrně, aby bylo aroma zachováno. Variabilní spařovací jednotka s kapacitou od 6 do 10 gramů zajišťuje optimální podmínky pro přípravu kávy za všech okolností. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) vyvinutý společností JURA optimalizuje čas extrakce. Při přípravě ristretta nebo espresso protlačí horkou vodu skrz pomletou kávu v krátkých intervalech. Tento proces umožňuje plně rozvinout chuť kávy. S dvěmi různými stupni intenzity si mohou milovníci kávy upravit svou kávu přesně tak, jak ji mají rádi.

Mlýnek AromaG3 nyní dvakrát rychlejší pro zachování plného aroma

Zdokonalením řezného úhlu mlecího kuželu se inženýrům společnosti JURA podařilo výrazně zvýšit výkonnost. Díky tomu je možné dosáhnout dokonalého, přirozeně plného aroma za poloviční dobu mletí. Milovníci kávy si tak nyní mohou dopřát ryzí potěšení z kávy s mnohem kratším časem přípravy.

Vytvořte si kávovou specialitu během chvilky

Výsledkem minimalizovaného ovládacího panelu je maximální požitek: jeden dotek stačí. Je možné si trvale naprogramovat tři rozdílné velikosti šálků a vybrat si ze dvou stupňů síly kávy. Automatický režim úspory energie s naprogramovatelným časem vypnutí a patentovaným tlačítkem nulové energie zajistí vysokou energetickou účinnost.

Kompaktní elegance pro kávové gurmány

JURA s kávovarem A1 představuje ideální jednošálkový kávovar pro kávové gurmány a ty, kteří si pořizují svůj první kávovar. Je navržený tak, aby byl svými rozměry co nejmenší, a mohl se tak pohodlně vejít kamkoliv díky svému ultra kompaktnímu designu. Připraví kávu lákavé kvality a díky Impulznímu extrakčnímu procesu (P.E.P.®) připraví také espresso a ristretto na stejné úrovni. Vše co je potřeba k přípravě kávy je stisknutí tlačítka na nejmodernějším panelu.

Objednávka: JUR00972

Hodnocení: ★★★★★

  • Dobrý den, velice rád bych se s Vámi podělil o mou zkušenost s kávovary. Dne 11.03 2017 jsme s manželkou zakoupili kavovar Saeco ve nejmenované společnosti. Zpočatku bylo vše jak má krasná pěna chutný kafe vše v pořádku po první týdnu reklamace. Z podivných důvodu se nechctěl zapnou. Pak vše v pořádku. Po měsíci opět reklamace a to proto že mi kavovar hlasil že nema vodu přitom ji měl dostatek. Reklamace vyřešena a po další týdnu používaní kdy sem normalně přišel domů zapnu kavovar a na displeji byl flek jako kdyby vytekly barvy. Opět reklamace a byla vyřešena vracením peněz. Měl sem toho dost. Objevil sem značku jura a okamžitě sem se jel podívat. Prodejna v OD Globus v Českých Budějovicích mě mile překvapila. Příjemný personal a dokonce mi přístroj zapojily a ukazaly jak se vaří kafe plus všechny funkce které přístroj má. Jsem velice rád za výber tohoto kavovaru protože lepší kavu jsem do koupě přístroje neochutnal. Momentalně vlatním kavovar JURA již rok a nepřipada mi nějak jakoliv opotřebenej spiš vypadá pořád jako nový.

Antonín Vyskočil

Objednávka: JUR01112

Hodnocení: ★★★★★

  • Jednoduchý kávovar, doma mě za vánoční dárek chválí ještě teď.

Ivana J.

Objednávka: JUR01212

Hodnocení: ★★★★★

  • Jsem člověk, který si rád pochutná na dobré kávě, kterou mi tento malý ale velmi šikovný přístroj dokáže udělat právě díky jeho malému provedení. Tento kávovar mohu mít uložený na lince, kde nezabírá moc místa. Další věc, kterou si velice pochvaluji,je jeho snadné ovládání, údržba, či v neposlední řadě tichý chod, díky kterému neruším další členy rodiny, když si brzo ráno dělám kafe. Na závěr mohu tento kávovar vřele doporučit každému, kdo má rád kvalitní kávu esspreso či ristretto a nepotrpí si na mléčné kávové nápoje. 

Andrej B.

Nápoje Ristretto, Espresso, Káva
Počet výrobků 3
Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) ANO
Kompatibilní s J.O.E.® NE
Pulsní extrakční proces (P.E.P.®) ANO
Variabilní spařovací jednotka 6 - 10g
Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.©) ANO
Rozpoznání mleté kávy pro větší výběr kávy ANO
Mlýnek Vícestupňové mlecí zařízení AromaG3
Vysoce výkonné čerpadlo, 15 barů ANO
Systém ohřevu s termoblokem ANO
Monitorování Aroma krytu ANO
Integrované programy proplachů, čištění a odvápnění ANO
JURA hygiene: TÜV-certified ANO
Filtrační patrony CLARIS Claris Blue
Energy Save Mode (E.S.M.©) ANO
Přepínač Zero-Energy či síťový spínač ANO
Programovatelné a individuálně nastavitelné množství vody na přípravu kávy ANO
Programovatelná a individuálně nastavitelná intenzita kávy (Stupně) 2
Naprogramovatelná teplota horké vody (Stupně) 2
Programovatelný čas vypnutí ANO
Barevný TFT displej Zobrazení symbolů
Výsypka mleté kávy ANO
Výškově stavitelná kávová výpust 58 - 141 mm
Objem vodní nádržky 1,1l
Objem zasobníku na zrnkovou kávu 125g
Zásobník zbytků (puků) 9
Rozpoznání mleté kávy pro větší výběr kávy ANO
Monitorování Aroma krytu NE
Délka kabelu 1,1m
Napětí 230 V ~ / 1450W
Proudová zatížitelnost 10 amp
Spotřeba v režimu stand-by 0 watt
Hmotnost 9,2 kg
Šířka 23,9 cm
Výška 32,3 cm
Hloubka 44,5 cm

Vlastní showroom

Předvedeme vám, jak připravit dokonalé espresso.
Všechno modely máme k vidění.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Veškeré kávovary a zboží Jura vám doručíme rychle.

Při objednávce nad 3.000,-  máte dopravu zdarma.

Prodloužená záruka

Prodloužená záruka

Na veškeré přístroje poskytujeme nadstandardní záruku 36 měsíců za velmi výhodnou cenu.