JURA mlýnek na kávu P.A.G.

JURA mlýnek na kávu P.A.G.

Prémiový mlýnek na kávu s Professional Aroma Grinder (P.A.G.) značky JURA poskytuje přesně požadované množství čerstvě mleté kávy jediným stisknutím tlačítka.


Šest kávových trendů pro rok 2023

Šest kávových trendů pro rok 2023

Káva je nezbytnou součástí mnoha lidí po celém světě, a rok 2023 bude v kávovém průmyslu přinášet několik nových trendů. V tomto článku se zaměříme na pět hlavních kávových trendů, které můžeme očekávat v roce 2023. Mezi hlavní trendy patří káva s reishi, čekanková káva, zdravé kávové alternativy, eticky získaná a zpracovaná káva, a nakonec také alternativy mléka a zelená káva.


Údržba kávovarů Jura: Kompletní průvodce

Údržba kávovarů Jura: Kompletní průvodce

Kávovary Jura jsou vysoce kvalitní přístroje, které vám poskytnou dokonalou kávu. Aby však fungovaly co nejlépe a co nejdéle, je důležité pravidelně provádět údržbu. V tomto článku vám poskytneme přehledný průvodce, jak správně pečovat o váš kávovar Jura, aby vám sloužil co nejdéle a bez problémů.


Kávové párování: Jak sladit kávu s jídlem a dezerty

Kávové párování: Jak sladit kávu s jídlem a dezerty

Káva je nejen oblíbeným nápojem, který nás dokáže probudit a nabít energií, ale také skvělým společníkem pro různá jídla a dezerty. Párování kávy s jídlem může obohatit chuťový zážitek a přinést nečekané kombinace chutí.


Novinky JURA pro rok 2023

Novinky JURA pro rok 2023

Novinky JURA pro rok 2023

Společnost JURA sídlící ve švýcarském Niederbuchsitenu představila pro rok 2023 několik novinek


Kávové speciality na přístrojích Jura

Kávové speciality na přístrojích Jura

Kávovary Jura umí připravit širokou škálu nejrůznějších nápojů. Zákazníci často nemají přehled v názvech kávových specialit. Níže najdete popis i s obrázky, jak vypadají dané speciality bezprostředně po přípravě na automatickém kávovaru. Stačí stisknout jediné tlačítko a Vaše domácí kavárna se o vše postará.   


O kávě Mami´s Caffé

O kávě Mami´s Caffé

Vytváření produktu, co zákazníkům vykouzlí úsměv na tváři, to je cílem firmy Mami´s Caffé. Jejich nabídka kávy je tvořena vysoce kvalitními zrny a dlouhými roky optimalizace jeho pražení i zpracování. Výsledkem je nezaměnitelná chuť, která se každému vryje do paměti. Značka jako taková se snaží neustále posouvat vpřed, příkladem je nedávná změna grafiky do moderního vizuálu. Barevné obaly a velká bílá písmena jsou pro zákazníky snadno zapamatovatelným znakem.


Jak správně skladovat kávu

Jak správně skladovat kávu

Jedny z nejčastějších otázek, které nám zákazníci na prodejně kladou: Jak byste měli skladovat zrnkovou kávu? Jak dlouho vydrží zrnková káva? To jsou opravdu důležité otázky, které je třeba si položit, abyste měli jistotu, že vaše káva bude co nejčerstvější a nejchutnější. Chcete-li si vychutnat tu nejlepší kávu, začněte s kvalitními zrny a správně je skladujte, abyste prodloužili jejich čerstvost a chuť.