Švýcarské hodnoty

Mezi základní hodnoty značky JURA patří inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů a řadí se tak mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí. Plně automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejlepšími kávovými výrobky, jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením.

Nejlepší kávové výrobky
Na vývoji plně automatických kávovarů značky JURA se systematicky podílí 70 konstruktérů. Jejich cíl: dokonalé kávové výrobky připravované jediným stisknutím tlačítka, a to vždy z čerstvě umleté kávy a čerstvě extrahované. Milníkem ve vývoji těchto zařízení je nedávno vytvořený, revoluční funkce proces pulzní extrakce (P.E.P.®) pro mimořádné a plné kávové aroma i u tzv. krátkých kávových specialit.

Nejjednodušší ovládání
Plně automatické kávovary značky JURA mají intuitivní a snadné ovládání. Jeden příklad za všechny: Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojeny prostřednictvím digitálního signálu s využitím technologie RFID. Detekce filtru a odpovídající nastavení přístroje probíhají automaticky.

Vynikající designové provedení 
Švýcarský design a architektura mají po celém světě vynikající pověst. Společnost JURA spojuje výrazné, čisté rysy s kvalitními materiály, při výrobě se zaměřuje pouze na nejvyšší přesnost a nekompromisní kvalitu lidské práce, aby vytvořila objekty interiérového designu, jejichž síla, přítomnost a autentičnost vyvolávají v jejich majiteli po řadu let velkou hrdost. Přístroj JURA je příjemný i na dotyk, vzbuzuje pocit očekávání.

Udržitelnost a inteligentní ekologická řešení 
Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Z toho důvodu se značka JURA soustřeďuje na plně automatické kávovary. Tyto kávovary připravují kávové speciality individuálně, vyznačují se energetickou účinností a nevytvářejí zbytečný obalový odpad.

Celosvětový servis 
Plně automatické kávovary JURA jsou charakteristické svou trvanlivostí a dlouhodobou životností. Je možné je opravovat i po mnoha letech používání. Komponenty jsou zpracovány úsporným způsobem. K tomu přispívá i hustá globální síť servisních továren, zákaznických center a autorizovaných servisních středisek.

Komplexní řešení přípravy kávy pro dokonalé pochutnání

Do domácnosti: Plně automatické kávovary vynikají v každém prostředí svým jedinečným provedením, přesvědčí pohodlným ovládáním a potěší dokonalými výsledky při přípravě.

Pro profesionální použití: Díky profesionálním plně automatickým kávovarům jsou zákazníci, hosté, ale i spolupracovníci na všech pracovištích, v kancelářích, v obchodech, barech, hotelech či v kadeřnických salónech hýčkání tou nejlepší kávou. To vše s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Pochutnání je součtem všech ingrediencí

Špičkoví gastronomové používají ve svých výtvorech výhradně nejlepší ingredience. Stejně to dělá i společnost JURA. Protože jen v případě, když se podaří spojit espresso a mléčnou pěnu coby základní ingredience do jednoho dokonalého celku, je možné z nich vytvořit dokonalou kávovou specialitu v celé její bohaté šíři.

Nejlepší espresso 
Značka JURA od základu zdokonalila postup přípravy espresa. Revoluční funkce proces pulzní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakce, během níž je při výrobě ristretto i espresso protlačována horká voda v rychlých intervalech vrstvou mleté kávy, a tím je maximálně zaručeno aroma i u tzv. krátkých kávových nápojů. Ať už u samotné kávy či pestrých kávových výtvorů - vede technologie značky JURA vždy k absolutnímu chuťovému zážitku.

Mléko a mléčná pěna v celé své kráse
Díky inovační technologii trysek lze připravovat jemnou a kompaktní mléčnou pěnu působivé jakosti. Výroba mléčné pěny z mléka je plně automatická. Díky světové novince - nastavitelné teplotě mléka a mléčné pěny - lze vytvářet trendové speciality na nejvyšší profesionální úrovni jediným stisknutím tlačítka.

Intuitivní obsluha

Díky plně automatickým kávovarům značky JURA se vám splní vaše sny o kávě. Naprosto jednoduché ovládání jediným stisknutím tlačítka… nebo dotykem displeje na chytrém telefonu. Díky promyšlené koncepci ovládání, mnoha možnostem programování, technologiím RFID a aplikací pro mobilní telefony je ovládání našich kávovarů zcela intuitivní a splňuje vždy individuální požadavky uživatele.

Pochutnání si na kávě prostřednictvím chytrého telefonu 
Softwaroví inženýři společnosti JURA zásadně proměnili způsob, jakým si pochutnáváme na kávě: Prostřednictvím konkrétní aplikace můžete všechna nastavení provádět pohodlně na vlastním chytrém telefonu. Příprava individualizovaných specialit začíná jediným stisknutím displeje telefonu. To nejlepší: Osobní preference zůstávají uloženy v aplikaci. Díky tomu lze všechny kávové speciality vždy připravovat zcela podle vaší chuti prostřednictvím plně automatizovaného kávovaru značky JURA vybaveného připojením Smart Connect.

Automatická detekce filtru 
Nejnovější generace plně automatizovaných kávovarů a filtrů spolu vzájemně komunikují. Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojeny prostřednictvím digitálního signálu s využitím technologie RFID. Detekce filtru je samočinná; příslušné nastavení přístroje proběhne automaticky. Nikdy předtím nebylo používání filtru tak jednoduché a spolehlivé.

* Také k dispozici pro tablety

Oceňovaný design

Tvarosloví značky JURA vyzařuje klid, sílu, přesnost, jakost a ucelenost. Hodnoty švýcarské architektury a designu se těší dobré pověsti po celém světě. Plně automatické kávovary značky JURA byly mnohokrát ověnčeny mezinárodním cenami za design a již dlouho se těší statusu interiérových designových prvků. Jsou vnímány jako stylový prvek pro vyjádření dobrého vkusu.

Srozumitelná řeč designu 
Přímé linie „Cool Nordic Design“ od značky JURA působí sportovně a představují spojení harmonicky napjatých linií s jasnými plochami. Zásadně a s důstojností čelí svou trvanlivostí krátkodobé životnosti módních trendů.

Elegantní materiály 
Díky hodnotným materiálům vyrobeným se švýcarskou precizností vznikají elegantní plně automatické kávovary, které oslovují jakostí zpracování, vzhledem a povrchem příjemným na dotyk.

Udělené designové ceny 
Design značky JURA obstál i u přísných porot mezinárodních odborných porot na různých světadílech. Ne nadarmo tak naše plně automatické kávovary získávají pravidelně uznávaná designová ocenění.