Mamis Caffè je italský kávový kult a vyznání lásky tomuto nápoji

Vytváření produktu, co zákazníkům vykouzlí úsměv na tváři, to je cílem firmy Mami´s Caffé. Jejich nabídka kávy je tvořena vysoce kvalitními zrny a dlouhými roky optimalizace jeho pražení i zpracování. Výsledkem je nezaměnitelná chuť, která se každému vryje do paměti. Značka jako taková se snaží neustále posouvat vpřed, příkladem je nedávná změna grafiky do moderního vizuálu. Barevné obaly a velká bílá písmena jsou pro zákazníky snadno zapamatovatelným znakem.

Mami's Caffè vystupuje z řady

Mamis Caffé je vášní zakladatele firmy Maria Modesta, pro kterého je pouze dokonalá káva dostatečně dobrá. Mario je také marketingový specialista a ví hodně o kávovém trhu. Pracoval na řadě propagačních materiálů Mami´s Caffé včetně loga, které najdete na každém obalu jeho kávy. Základním cílem je a zůstává spojit vášeň pro kávu s pozitivním životním stylem. Jednoduše, aby byl život o něco krásnější a stál za to žít.

Zpracování kávy probíhá nedaleko Benátek v malé pražírně. Mami's Caffè stále nese svůj osobní podpis a všechny odrůdy byly pečlivě složeny, díky čemu jsou unikátní. Zelené kávy pocházejí hlavně z Brazílie a Indie, odkud mají velmi vysoký standard kvality. Kromě toho se každá odrůda zrn praží samostatně, aby se na rozdíl od běžného procesu pražení zpracoval přesně dle jeho potřeby.

Jemné pražení prospěšné vašemu žaludku

Komplikovaný a dlouhý proces pražení, ale také pečlivý výběr zelené kávy dělají všechna pražení obzvláště jemná. Při přípravě směsí a pražení je kladen velký důraz na konečný produkt vhodný pro žaludek. Obsah kyselin je velmi nízký a chuť velmi krémová, není hořká. Obzvláště dobře působí Gran Crema a Espresso Crema, ačkoli Dolce Vita má také stále rostoucí základnu fanoušků a je vynikající v plně automatických kávovarech.

Staré logo na obalech bylo modernizováno

V roce 2018 přešlo balení kávy na nové obaly a nový vizuál. Jednoduché bílé logo značky ale stále zachovává svoji lásku ke kvalitní kávě, tak i motto "Un amore italiano!, (Italská láska!).

Zachovány jsou také známé produktové řady Gran Crema, Espresso Crema i Dolce Vita. Nové vedení Mamis Caffe má mnoho plánů a v podstatě neexistuje žádná jiná značka kávy, která by tak přísně a profesionálně zorganizovala nový start. Můžeme toho od nich ještě hodně očekávat.

 

Časté dotazy

Kolik kyselinky má Mami ´s Caffé?

Obsah kyselin v kávách Mami's je mimořádně nízký. Směsi jsou obzvláště jemné a šetrné k žaludku. Náš výběr vás o tom přesvědčí. Kupte si balení kávy a přesvědčte se sami.

Proč si koupit Mami´s Caffé?

Káva Mami's je symbolem vášně pro kávu a pozitivního přístupu k životu. Italská pražírna je se svými vysoce kvalitními kávami nedílnou součástí mezinárodního kávového průmyslu.

Jaké příchutě má maminčina káva?

Kávové směsi od Mami's Caffé, jako je Gran Crema, přesvědčují svým čokoládovým, oříškovým a plným aroma. Káva Dolce Vita zase přesvědčí svými obzvláště kořeněnými tóny.